czwartek, 20 maja 2010

Prosty aparat terapeutyczny dla każdego


Prosty aparat w domowym wykonaniu leczy z żółtaczki typu C, raków, liszajów, świńskiej grypy-H1N1. Dla chorych mających skłonność do eksperymentowania i majsterkowania ten aparat może się okazać prawdziwym zbawieniem.

Jest to artykuł przetłumaczony z jednego z anglojęzycznych forów zajmujących się tematyką zdrowia, akcji prewencyjnej przed chorobami i leczenia chorób metodami alternatywnym, (zastępczymi). Oto łącznik do tego Forum: http: //maya12-21-2012.com/2012forum/food-health/simple-homemade-quartz-device-cures-hepatitis-c-cancer-herpes-h1n/msg41374/#msg41374
Ten znów łącznik poprowadzi Cię do strony oryginalnego wykonawcy tego aparatu. Przedstawia tam serię 8 zdjęć, które można powiększyć klikając na nie: http: //quartzcure.webs.com/apps/photos/album?albumid=7524216

„Przekonałem się, że jedną z najtrudniejszych spraw w nowym Tysiącleciu okazuje się być dla bardzo wielu ludzi dzielenie się i bezpłatnie darowanie rzeczy i środków, które mogą pomagać innym i wpływać na ich dobrobyt.

Opisany tu aparat działa, uratował on już i moje własne życie oraz życie wielu przyjaciół. Może on zostać wykonany całkowicie bezpłatnie i może być swobodnie kopiowany przez kogokolwiek, gdziekolwiek, zupełnie bezpłatnie, lub tylko za grosze, z łatwo dostępnych lokalnie materiałów wszędzie na świecie. Najwyższym kosztem spomiędzy wszystkich części tego nadzwyczaj prostego aparatu odznacza się bateria o napięciu sześciu Volt od dużej latarki lub reflektora turystycznego.

Proszę samemu tego popróbować tego systemu, a po przekonaniu się osobiście o skuteczności proszę o rozpowszechnianie słowa o tym jak najszerzej i najwięcej to tylko możliwe...

Moi przyjaciele prosili mnie, aby podzielać ten tak przecież łatwy w konstrukcji aparat z każdym z kim to tylko możliwe, wszędzie gdzie to możliwe. Znam osobiście dwie osoby, które użyły tylko tego aparatu, aby wyleczyć swoje „nie-wyleczalne” choroby.

Chociaż koncept tego aparatu jest ogólnie podobny do „Zapper”

Jedna z wyleczonych osób powiedziała, że żółtaczka typu C, która męczyła go przez 20 lat po prostu znikła z jego organizmu. Dotąd minęło już 5 lat, od kiedy został od niej uwolniony. Inny wyleczony mężczyzna popróbował tego aparatu przez dwa tygodnie i jego doktor zauważył, że główny tumor rakowy, którego właśnie miał, został zredukowany o 39% a satelitarne (towarzyszące mu) zwyrodnienia zupełnie zniknęły. Tylko krótko po tym, ku zdumnieniu lekarzy, jego rak po prostu zniknął całkowicie.

Chociaż system ten wydaje się na pierwszy rzut oka być zbyt prosty, aby mógł działać, na przekór wszystkiemu wskazuje on jednak na to że z całą pewnością działa skutecznie, więc z pewnością warto go popróbować. Oto jest co jest potrzebne do jego budowy:


 1. Bateria na sześć Voltów (Ważne jest, jak mnie poinformowano, aby to było właśnie 6 Voltów, a nie 9 – napięcie 9 Volt jest zbyt mocne).

 2. Dwa kawałki drutu, mniej więcej 90 cm długości. Może być drut ze starego głośnika, itp.

 3. Dwa kawałki kwarcu (ogólnie, JAKIEKOLWIEK nieduże kawałki skały kwarcowej).

Opcjonalne są „krokodylki” krokodylowe łączniki elektryczne do połączenia z baterią, chociaż nie są one koniecznie potrzebne, bo można bez problemu połączyć druty z baterią na-okrętkę, lub przymocować na stałe.

Podstawy montażu i użytkowanie:


 • Obydwa kawałki drutu muszą zostać oczyszczone z izolacji na długość około 25 mm, po obydwu końcach. Przymocuj solidne koniec jednego druta do jednego z dwóch posiadanych kawałków skały kwarcowej. Ważne jest przy tym upewnienie się, że wyczyszczona część drutu ma pewny i solidny styk (kontakt) z kwarcem. Mocowanie to może zostać wykonane za pomocą jakiegoś mocnego kleju (epoxy glue, super glue) silikon, możne też użyć taśmy klejącej lub metalowego mocowania (obrączka, itp.) Pamiętaj zawsze o tym że potrzebujesz, aby powierzchnia kwarcowego kamienia mogła być zawsze z łatwością wystawiona do kontaktu z Twoim ciałem, (skórą).

 • Przygotuj w ten sposób dwa takie druty, obydwa z jednym kamykiem kwarcowym przymocowanym do jednego ze swych końców.

 • Przymocuj wolny koniec jednego z drutów do jednego z terminali swej 6 Volt-owej baterii.

 • Zrób to samo i z drugim drutem z kwarcowym kamykiem, podłączając go do drugiego terminalu tej baterii.
 • Masz teraz jeden drut z jednym kwarcowym kamykiem zamocowany przy obydwóch wyjściach prądu z zastosowanej 6 Volt-owej baterii.

 • Podłącz kwarcowy kamyk podłączony do POZYTYWNEGO terminalu baterii do swego ciała – za pomocą taśmy klejącej albo, w jakiś inny sposób, w zasadzie nieważne jaki, aby tylko kwarc znalazł się na pewno w kontakcie ze skórą. (Normalnie, powinna to być część ciała zaatakowana przez chorobę; JEDNAKŻE, w wypadku wirusa grypy, świńskiej grypy-H1N1, aidsa, itp, powinieneś JEDNAK próbować nałożyć tą pozytywną końcówkę na swoje prawe ramię albo gdzieś na swoją prawą nogę lub stopę)

 • Pozostały drugi kryształ kwarcowy przymocuj do innej części ciała, najlepiej tak daleko, jak to jest tylko możliwe od innego kryształu (chodzi o kamyki kwarcowe, jako że kwarc jest kryształem). Trzymaj to wszystko na sobie siedząc bez ruchu przez przynajmniej
  przez jedną godzinę codziennie.

Informacje dodatkowe:


 • W wypadku choroby śmiertelnej, już po wyleczeniu, powinieneś/powinnaś ewentualnie poddać się planowi zapobiegawczo/konserwującemu, kontynuuj wtedy tę terapię zapobiegawczo 3 razy w tygodniu, aby zachować odzyskane zdrowie.

 • Jeśli chodzi o dobór kwarcu to; poinformowano mnie, że JAKIKOLWIEK kwarc przydatny jest w jednakowym stopniu (biały, mleczny, różowy, mglisty, kryształ, itp.). Dowiedziałem się również że możliwe jest, aby jakaś osoba posiadająca pewne zdolności medium może łatwo znaleźć i wybrać parę kawałków skały kwarcowej o których „czują” że mogą być właściwe.. Mogą one być ubite młotkiem tak aby osiągnąć wygodną plaska powierzchnię zdatną do zastosowania do naszych potrzeb, ALE, powiedziano mi RÓWNIERZ, aby powiadomić zainteresowanych, żeby się nie kłopotali tym zbytnio. Nie traćcie pieniędzy na drogie kryształy o wygórowanych cenach, najlepiej próbuj znaleźć dwa kawałki kwarcowej skały, gdziekolwiek, albo kup możliwie jak najtaniej, jeśli żyjesz gdzieś w mieście.

 • Teoria, jaka kryje się poza tym aparatem jest podobna do aparatu „Hulda Clark's, Zapper Circuit” razem z celem jego działania. W tym jednakże wypadku, kwarc zajmuje się, sam frekwencjami oscylacji, bez potrzeby na dodatkowy obwód elektryczny, eliminując wirusy, oraz inne złośliwe powody chorób, itp.

 • Wiadomo jest też, że aparat ten działa niezależnie od sceptycyzmu w podejściu do sprawy przez użytkownika (czy też jego braku), u która osoby go używa, chociaż, wiadomo jest powszechnie, że jeśli to jest możliwe, skupienie uwagi na przedmiot pozytywnych efektów kuracji jest jednak zawsze zalecane jako pomocne i tylko dobrze skutkujące.

Kiedy sprawdzisz już i przekonasz się o dobrym i skutecznym działaniu dla siebie samego/samej, proszę nie zapomnieć rozpowszechnianiu słowa i wiadomości o tym aparacie jak to tylko jest możliwe szybko, powszechnie i szeroko po całym Świecie”

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Korespondencję do redakcji proszę kierować na adres administracji, koniecznie z dopiskiem w temacie: "Powszechne Stowarzyszenie Życia".
esperio@interia.pl

Dla szybkiego wzajemnego kontaktu, wejdź na Rozmównicę:
Wiedy