piątek, 11 listopada 2011

Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę 11-go Listopada 1918

 Ojczyznę Wolną Racz Nam Zwrócić Panie!...

Myślę jednak że ta niepodległość, to obecnie w dalszym ciągu tylko marzenie prawdziwego Polaka., Odebrana nam bowiem została nasza krótkotrwała niepodległość od nowa, poprzez dopiero co powstałego potwora politycznego pod Germańskim przywództwem, zwanego obecnie Unią Europejską. Marzenie Hitlera zostało zrealizowane, przez godnych go następców, pod innymi tylko przebraniami i flagą, pod niemal tą samą jednakże ideologią totalitarnego faszyzmu, chowającą się pod tą samą ideologią, a tylko z nieco zmienionymi hasłami, nazwami, celami, symbolami i ideologią...

Prawdziwa powtórka z historii, z jednym tylko wyjątkiem, nie maja jeszcze (jeszcze na razie!) prawa odmówić nam prawa do narodowości, jak to już działo się już tylokrotnie poprzednio. No, ale już powoli zaczynają z powrotem odzyskiwać prawo do wywłaszczenia Polaka z jego ziemi i innych posiadłości. Nie wspominając już o notorycznym wywłaszczaniu nas z naszej narodowej godności, kultury, itp. przez "nasze" elity... No ale na to też przyjdzie czas jak dalej pójdzie tak jak to idzie do teraz, od pewnego czasu... Czas więc modlić się od nowa "Ojczyznę wolna, racz nam zwrócić Panie!", i robić wszystko w naszej mocy abyśmy tę wolną i niepodległą ojczyznę naszą odzyskali.

Prezentuję dzisiaj znalezioną dziś, a bardzo ciekawą odpowiedź na plugawy artykuł w wp.pl, znalezioną w komentarzach do owego artykułu napisanego przez jednego z najpodlejszych ANTY-POLAKÓW, pismaków pseudo-dziennikarskich Napisany jest bowiem wyraźnie przez jednego z tych pseudo-polaków co to się chowają za maską Polskiego nazwiska, lecz Polakami się wcale nie czują, atakując i opluwając w najbardziej wymyślne i plugawe sposoby wszystko co jest prawdziwie Polskie, co jest bliskie polskiemu duchowi Słowiańskiemu, i z Polskością nierozerwalnie związane.

Jest to artykuł napisany w polskojęzycznym tylko - ale już od dość dawna wcale nie Polskim - internetowym brukowcu www.wp.pl/ w znacznej mierze opanowanym ostatnio przez ksenokratyczne elity medialne a i faktycznie, nie należącym już do swych oryginalnych, Polskich właścicieli. Cóż więc innego można się po takich, opanowanych przez ksenokrację środowiskach medialnych spodziewać?!


Boże pomóż abyśmy mieli jak najwięcej zdolnych, młodych ludzi z podobnie patriotycznym, prawdziwie Polskim nastawieniem i zdolnościami, którzy potrafią skutecznie zwalczać tego typu podłe, godne tylko najwyższej pogardy i bezwzględnego potępiana, nastawienia w stosunku do naszego Narodu i Kraju.

Jak chcesz byś sługą Niemca i Ruska - dalej popieraj Donalda Tuska

"Jak chcesz być sługą Niemca i Ruska - dalej popieraj Donalda Tuska Znów stara zgraja szczęśliwym trafem, bez głów,bez planów, za to z rozmachem do żłobu toczy swe tłuste cielska - idzie Platforma Obywatelska!

Do sądu złodziej śmiało ucieka, bo wszak korupcja prawem człowieka! Czar PRL-u wraca do formy, wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy! Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi; od dziś będziemy świadczyć usługi dla Władimira i dla Angeli. Czas na kolanach iść do Brukseli!

Szef MSZ-u już ma kaganiec. Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec. Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa. Vivat Platforma, Vivat Europa! Angela z Ritą ręce zaciera, by na Wschód ruszyć tropem Hitlera, a za nią ziomków procesja tłumna. Vivat Platforma , piąta kolumna.

Za tawariszcza Tuska zdorowie piją Gazpromu oligarchowie. Władimir Putin z radości śpiewa: Nu tiepier budiet kak za Breżniewa. Odwrót z Iraku, z Afganistanu, Osama śmieje się spod turbanu; taki sojusznik jak Tusk się przyda.

Vivat Platforma i Al-Kaida! Koniec z lustracją! Koniec rozliczeń! Dla konfidentów to koncert życzeń; od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci. Vivat Platforma i konfidenci!

Niech żyje wolność! Ćpun na wagarach łbem durnym kręci w dymu oparach, całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska. Vivat Platforma Obywatelska!

Niech żyje miłość! Rusza parada sprośnych pedałów cała gromada gzi się bezwstydnie wśród publiczności To dar Platformy! Triumf wolności!

Elektoracie! Wyborco durny! Gdy będziesz wrzucać swój głos do urny, a chcesz być sługą Niemca i Ruska - Dalej popieraj Donalda Tuska.
Hanna Kłosek (nv),"

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Korespondencję do redakcji proszę kierować na adres administracji, koniecznie z dopiskiem w temacie: "Powszechne Stowarzyszenie Życia".
esperio@interia.pl

Dla szybkiego wzajemnego kontaktu, wejdź na Rozmównicę:
Wiedy