niedziela, 1 stycznia 2012

Niemieckie - Hitlerowskie korzenie dzisiejszej UE

 Kończy się zachłyśnięcie poczuciem władzy i bezkarności zdradzieckich elit UE!

Zaczyna się stopniowe raczkowanie do tyłu, wycofywanie się od odpowiedzialności kliki prymitywnych Euro-Unijnych karierowiczów za wszelką cenę. Zaczyna się wymigiwanie się od odpowiedzialności za podłości i zdradzieckie taktyki wobec naszego narodu przez wielu z nich, na czele z Tuskiem i jego euro-matołkami.

Właśnie zauważyłem ciekawy artykuł na ten temat, I to gdzie!? W, Onet.pl/!... (opanowanym przecież przez klikę zdrajców Polski, prymitywnych karierowiczów którzy nawet własnego języka nie chcą używać jak prawdziwi Polacy. No i nie dziwota, bo często nawet nie potrafią).

Wygląda na to że rzeczywiście, zaczyna się naprawdę "koniec świata"...

Jest to jednakże wyraźnie, z małym tylko marginesem na pomyłkę, prawdziwy "koniec ich elitarnego światka" koniec świata gangu cwaniaków, banksterów, żurno-matołów, spcjalistów od prymitywnej propagandy, establiszmentu wszelkiego rodzaju, i bezwzględnych zdrajców narodu.

Zdaje się że w szybkimi krokami nadchodzi koniec dla obecnej kliki ksenokratów, elitarystów i zdrajców, totalnie obcych żywemu organizmowi naszego Słowiańskiego narodowi Polskiego. Nadchodzi koniec raka toczącego, zdrowy przecież poza tym, organizm naszego narodu. Nadchodzi nareszcie koniec podłego, zdradzieckiego i podstępnego systemu rzeczy UE!

Wygląda na to że brytyjskie Zjednoczone Królestwo, jeszcze na wiosnę tego roku powie NIE temu zdradzieckiemu tworowi polityki kontynuacji marzeń hitlerowskich, a to znaczyłoby również, prawie że równoczesny, a przynajmniej bardzo szybko po tym następujący,  koniec tego europejskiego monstrum politycznego pod władzą, naciskami i przewodnictwem Niemieckim. Miejmy tylko nadzieję że znajdą się jeszcze w Polsce politycy prawdziwie Polscy, którzy podążą natychmiast tą samą drogą...

Polecam wejście na poniższe odnośniki oraz oglądnięcie filmiku i przeczytanie szokujących może dla niektórych, ale niemniej jednak wyglądających na bardzo prawdziwe, wiadomości co do pochodzenia tej milion-kroć przeklętej Europejskiej Unii Zdrajców i Elitarystów i jej oryginalnych korzeni. Łatwo sobie wyobrazić na podstawie tego co się dzieje już teraz,  czego mogło by to poprowadzić, jeśli by nie padło. Oby się to wiec stało najszybciej jak to tylko możliwe!...

Poniżej, ciekawy filmik  YouTube po Polsku - ale tylko dla tych którzy potrafią zrozumieć ironię i sarkazm autora, i nie dostaną przy tym ataku serca nim oglądną do końca:

http://youtu.be/ge48u607y5Y

A oto bardzo ciekawe materiały PDF po Polsku:

http://www.wykop.pl/ramka/531699/nazistowskie-korzenie-bruekselskiej-ue/#
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Korespondencję do redakcji proszę kierować na adres administracji, koniecznie z dopiskiem w temacie: "Powszechne Stowarzyszenie Życia".
esperio@interia.pl

Dla szybkiego wzajemnego kontaktu, wejdź na Rozmównicę:
Wiedy