poniedziałek, 15 października 2012

Klęska Kłamliwej Propagandy "Zielonych" Enwirolobbystów

Źródło: http://www.sfora.pl/Globalne-ocieplenie-nie-istnieje-Powstrzymano-je-16-lat-temu-a48476

Znalazłęm ciekawy artykuł na www.sfora.pl/ Myślę że i niektórych z Was to pewnie też może zainteresować. Kłamstwa i przekręty "zielonej" bandy lobbystów dla  obskurnej polityki totalitarnej, pobijają w swej bezczelności i natarczywości nawet czerwoną bande totalitarystów pod Sovietami.
Zbigniew Wybraniec

Globalne ocieplenie nie istnieje! Powstrzymano je 16 lat temu


 
Globalne ocieplenie nie istnieje! Powstrzymano je 16 lat temu 
CreativeCommons/Flickr/Crouchy69

Zdemaskowali wielkie oszustwo klimatologów?

Między styczniem 1997 r., a sierpniem 2012 r. nie zanotowano znaczącego wzrostu globalnych temperatur - odkryli Brytyjczycy.
Według wyliczeń ujawnionych przez Met Office przerwa we wzroście temperatur trwa już dokładnie tyle, co globalne ocieplenie. Jego początek notuje się na rok 1980 r., a koniec wzrostu temperatur na grudzień 1997 r. - donosi "The Daily Mail".
JEŻELI KLIMAT SIĘ OCIEPLA, TO CZEMU NA ANTARKTYCE PRZYBYWA LODU?>>
Brytyjski odpowiednik naszego IMGW w swoim raporcie przypomina, że przed trwającymi 32 lata zmianami temperatura na Ziemi była stabilna przez 40 lat. Opublikowany właśnie raport stworzono na bazie wskazań z 3 tys. punktów pomiarowych na lądzie i oceanach.
Komputerowe modele którymi posługują się klimatolodzy straszący globalnym ociepleniem są obarczone poważnym błędem - twierdzi prof. Judith Curry, szefowa wydziału badań klimatycznych uczelni Georgia Tech.
Brytyjski Phil Jones, klimatolog z University of East Anglia, podtrzymuje teorie o grożącym Ziemi globalnym ociepleniu tłumacząc, że dane z 16 lat to zbyt mało, by przekreślić istnienie trendu rosnącego. Przyznaje jednak w rozmowie z gazetą, że zarówno on jak i jego koledzy nie rozumieją wpływu "naturalnych zmiennych", jak cykle temperatur oceanów i aktywności słonecznej, na pogodę na Ziemi.
Z EUROPY POLECISZ NA ANTARKTYDĘ. REGULARNE POŁĄCZENIA>>
Poprzedni raport, służący politykom do straszenia przed globalnym ociepleniem, zawierał dane wyłącznie do 2010 (ciepłego) roku. Możliwe było więc pokazanie ostatnich lat tak, że rosnący trend choć niewielki, to jednak jest. Dane z 2011 r. i pierwszych 8 miesięcy 2012 r. trend likwidują - podkreśla "The Daily Mail".
Od 1880 roku, gdy zaczęto zbierać dane globalnie, temperatura na Ziemi podniosła się o 0,75 st. C.
JS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Korespondencję do redakcji proszę kierować na adres administracji, koniecznie z dopiskiem w temacie: "Powszechne Stowarzyszenie Życia".
esperio@interia.pl

Dla szybkiego wzajemnego kontaktu, wejdź na Rozmównicę:
Wiedy