poniedziałek, 15 października 2012

Odnowiony Licznik Wizyt - Misja Transaustralijska PSŻ

Ci który częściej odwiedzają tę stronę, pewnie zauważyli że od kilku dni licznik wizyt odnowił się, od zera, po osiągnięciu liczby 10 000 odwiedzających... Dzieje się tak dlatego że, bezpłatny licznik jakiego używam, ma ograniczenie do 10 000 wizyt, po czym odnawia się od zera. Powodem jest to iż nie przypuszczałem że ten log stanie się tak popularny, więc i nie szukałem lepszego licznika, ten wydął mi się całkiem znośny. Poszukam jednak innego jak tylko dorwię się do wystarczającego na to wolnego czasu.

W międzyczsie jednak, jestem bardzo zajęty przygotowaniami do misji transaŭstralijskiej dla PSŻ oraz Powszechnego Kościoła Życia. Wyjazd jest zaplanowany na początek przyszłego miesiąca, a mam jeszcze masę przygotowań do ukończenia przed wyjazdem. Planuję dużo zdjęć, oraz raport filmowy o tej wyprawie, oprócz sprawozdania pisemnego. Wszystko to ma również mocny związek, ze "Szkołą Przetrwania" propagowaną przez PSŻ, zielarstwem, naturopatią, praktycznymi zastosowaniami źródeł i urządzeń energii alternatywnych, "Zrób to Sam" tematyką, oraz podobnymi temu tematami... Mam nadzieje że na przyszły rok, będę mógł zaprezentować niezły reportaż o wszystkim pisemnie, na filmie (YouTube), i będę mógł również zaprezentować sporo ciekawych udjęć przyrody, fauny i flory) australijskiej, oraz innych ciekawych zdjęć.

Jednakże, w międzyczasie może się okazać że będę mógł tu zaprezentować nowy post nie częściej niż tyllko raz na kwartał, może czasami raz na miesiąc. Jeśli ktoś by chciał pomóc w naszej pracy dla PSŻ pomagająć w redagowaniu tego bloga, proszę mnie powiadomić – koniecznie jednak nie później niż do końca tego miesiąca – pisząc do administratora na adres zaprezentowany na stronie frontowej: webmaster@esperlando.zzn.com

Zbigniew Wybraniec (Administrator)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Korespondencję do redakcji proszę kierować na adres administracji, koniecznie z dopiskiem w temacie: "Powszechne Stowarzyszenie Życia".
esperio@interia.pl

Dla szybkiego wzajemnego kontaktu, wejdź na Rozmównicę:
Wiedy