sobota, 11 lipca 2015

Złoty Środek

Najsilniejszy Ze Znanych Naturalny Antybiotyk

Domowe wytwory ziołowe
Oto najsilniejszy naturalny antybiotyk wszech czasów – Likwiduje wszelkie infekcje.


Podstawowy przepis na ten mocny wyciąg ziołowy cofa się w czasie aż do czasów średniowiecznych, a całkiem możliwe że nawet o wiele wcześniej, aż do zarania dziejów, kiedy ludzie cierpieli na najrozmaitsze choroby i przeżywali najróżniejsze epidemie.

środek ten, głównie oczyszczający organizm, jest również faktycznym antybiotykiem, który zabija gram-pozytywne oraz gram-negatywne bakterie wirusy oraz wszelkie inne pasożytnicze i grzybicze infekcje, przewlekłe schorzenia i poważne choroby choroby.

W przepisie tym zawarte jest również działanie antywirusowe oraz antygrzybiczne (anty-fungae).

Wspomaga on oraz zwiększa krążenie krwi oraz pływ limfatyczny we wszystkich częściach ciała.

Środek ten, oparty na roślinnych składnikach jest więc najlepszym chyba wyborem jako narzędzie do walki z Kandydą (candida).

Środek ten pomógł wielu ludziom w leczeniu wielu bakteryjnie zakaźnych, pasożytniczych oraz grzybiczych chorób, a i nawet pomoru (dżumy lub zarazy morowej) w czasach średniowiecza! Siła i skuteczność tego środka z całą pewnością nie powinna być nie doceniana również dzisiaj…

Może on wyleczyć wiele przewlekłych powikłań zdrowotnych i chorób. Wspomaga bowiem krążenie krwi oraz oczyszcza krew. Ten właśnie przepis pomagał milionom ludzi poprzez stulecia w zwalczaniu najbardziej śmiertelnych chorób (jak, Dżuma).

Tajemnica sukcesów tego Złotego Środka leży w kombinacji bardzo mocnych, wysokiej jakości, świeżych, i naturalnych składników

Podsumowując: środek ten jest skuteczny w kuracji wszystkich chorób, z powodzeniem wzmacnia system immunologiczny, działa jako lekarstwo przeciw zakażeniom, przeciw wirusowe, lekarstwo przeciw zapalne, przeciw bakteryjne, przeciw grzybiczne oraz przeciwpasożytnicze. Działa on jako przeciw wirusowy oraz przeciwpasożytniczy lek Pomaga w najbardziej poważnych infekcjach i zakażeniach.

Złoty środek na wszystko – Przepis

Najlepiej jeśli nałożysz rękawice, szczególnie pracując z ostrą papryką, bo trudno jest się po tym pozbyć się mrowienia w dłoniach!

Uważnie! Zapach i aromat jest bardzo mocny, i jest w stanie pobudzić zatoki (sinus) w jednej chwili.

Składniki:

 • 24 uncje /700 ml octu jabłkowego (apple cider vinegar) (najlepiej używaj ze sklepów zdrowotnych)
 • ¼ filiżanki drobno posiekanego czosnku ¼ filiżanki drobno posiekanej cebuli
 • 2 świeże papryki, najostrzejsze jakie możesz dostać (uważaj przy czyszczeniu – ubieraj rękawiczki!!!)
 • ¼ filiżanki utartego imbiru.
 • 2 łyżeczki od herbaty utartego chrzanu
 • 2 łyżeczki kurkumowego proszku, lub dwa kawałki korzenia kurkumy.

Przygotowanie:

 1. Połącz wszystkie składniki w misce, za wyjątkiem octu.
 2. Przenieś mieszaninę do słoika.,
 3. Wlej trochę octu jabłkowego i napełnij słoik, najlepiej jest jeśli 2/3 słoika składa się ze suchych składników, i dopełnij go do reszty octem jabłkowym.
 4. Dobrze zamknij i wstrząsaj.
 5. Trzymaj słoik w suchym i chłodnym miejscu przez 2 tygodnie. Mocno wstrząsaj kilka razy dziennie.
 6. Po 14 dniach, dobrze wyciśnij i odcedź płyn przez niemetalowy (najlepiej plastikowy) cedzak. Nałóż na niego gazę dla lepszych rezultatu. Wyciśnij dobrze aby odzyskać jak najwięcej płynu.
 7. Resztę mieszanki używaj jako jednego ze składników w gotowaniu zdrowych posiłków.
Teraz, Twój Złoty Środek leczniczy jest już gotowy do użytku. Nie potrzebujesz go trzymać w lodówce. Będzie wystarczył na długi czas.

Dodatkowa wskazówka: Możesz używać tego środka również w kuchni – dodaj oleju oliwkowego i używaj do sałatek lub przy gotowaniu zup, itp… (od tłum: Może być wspaniałym dodatkiem, n.p. do bigosu).

Sposób podawania/pobierania:

 1. Uwaga: Smak oraz aromat są bardzo mocne i ostre!
 2. Dodatkowa wskazówka: Zjedz kawałek pomarańcza, cytryny lub or lemonu po przyjęciu tego środka dla złagodnienia palącego i ostrego posmaku.
 3. Płukaj gardło i połykaj.
 4. Nie rozcieńczaj wodą, bo to zmniejszy efektywność działania.
 5. Bierz 1 łyżeczkę dziennie na wzmocnienie systemu immunologicznego, oraz do zwalczania przeziębień.
 6. Zwiększaj ilość codziennie aż do osiągnięcia dozy wielkości 1 małej szklaneczki dziennie (wielkości szklaneczki likieru).
 7. Jeśli zmagasz się z bardziej poważną chorobą lub infekcją, bierz 1 pełną łyżkę stołową tego toniku 5-6 razy dziennie.
 8. Używanie jest bezpieczne dla kobiet ciężarnych oraz dzieci (używając małych porcji!) bo składniki są wszystkie naturalne i nie zawierają żadnych toksyn.

Korzyści zdrowotne.

Czosnek jest sam w sobie mocnym antybiotykiem z szeroką gamą korzyści zdrowotnych. Całkiem inaczej niż to się dzieje z chemicznymi antybiotykami które zabijają również przyjazne bakterie które Twoje ciało potrzebuje dla swojego zdrowia, jego wyłącznym celem są nieprzyjazne organizmowi bakterie i mikro organizmy. Czosnek pobudza również oraz zwiększa poziom rozwoju bakterii niezbędnych dla zdrowia. Jest on potężnym środkiem przeciwgrzybicznym i niszczy wszelkie antygeny, patogeny oraz szkodliwe powodujące choroby mikro organizmy.
Cebula należy do najbliższych krewnych czosnku i ma podobne, chociaż nieco lżejsze w działaniu łagodniejsze efekty. Jest ona też łagodniejsza w swoim działaniu. Cebula połączona z czosnkiem, tworzy we dwójkę naprawdę potężny duet zwalczający choroby.

Chrzan jest bardzo mocnym ziołem. skuteczny jest w leczeniu zatok oraz płuc. Otwiera kanały zatok i wzmacnia krążenie, gdzie zwykłe przeziębienia i grypy zazwyczaj się zaczynają, co potwierdziła by chyba większość lekarzy.
Imbir ma mocne właściwości przeciw zapalne, oraz mocno pobudza krążenie krwi.
Papryka Chili ma najmocniejsze działanie pobudzające cyrkulację. Posyła ona te swoje antybiotyczne właściwości do walki z chorobami wszędzie właśnie tam gdzie to jest najbardziej potrzebne w organizmie.
Kurkuma jest wspaniałą, najbardziej perfekcyjną przyprawą i ziołem, czyści ona bowiem infekcje i zmniejsza zapalenia. Blokuje również rozwijanie się raka, i zapobiega demencji. Jest ona wyjątkowo użyteczna i skuteczna w działaniu dla osób które zmagają się z bólem stawów.
Ocet jabłkowy – musi być coś bardzo zdrowego w occie jabłkowym,jako że ojciec medycyny, Hipokrates, używał tego octu w medycynie około roku 400 Przed Narodzeniem Chrystusa, z powodu jego właściwości zdrowotnych. Niektórzy mawiają nawet że używał on głównie tylko dwóch środków: miodu i octu jabłkowego. Ocet jabłkowy jest robiony ze świeżych i dojrzałych jabłek, które są fermentowane,  przechodzą przez rygorystyczny proces do osiągnięcia końcowego produktu.
Ocet jabłkowy zawiera pektynę, włókno które redukuje zły cholesterol i reguluje ciśnienie krwi. Specjaliści od zdrowia zgadzają się z tym że ludzie potrzebują więcej wapnia wraz z procesem starzenia się, Ocet jabłkowy wspomaga proces ekstrakcji wapnia z pokarmów z którymi jest spożywany. To również wspomaga utrzymywanie kości w zdrowym stanie. Brak potasu powoduje rozmaite problemy, włącznie z utratą włosów, łamliwością paznokci, i zębów, sinusoidalne zapalenia, oraz podobne inne. Ocet jabłkowy jest bogaty w potas. Badania wskazują że brak potasu powoduje spowolnienie wzrostu. Wszystkie te problemy mogą zostać uniknięte jeśli używa się ocet jabłkowy regularnie. Potas również pomaga w pozbywaniu się z ciała zanieczyszczeń i toksyn.
Zawarty w occie jabłkowym Beta-Karoten zabezpiecza przed uszkodzeniami powodowanymi poprzez wolne rodniki, utrzymuje skórę jędrną i młodą. Ocet jabłkowy jest również dobry dla tych którzy pragną pozbyć się wagi, jako że rozbija on tłuszcze, co wspomaga naturalny proces utraty wagi. Ocet jabłkowy zawiera kwas jabłkowy, skuteczny w walce przeciwko infekcjom grzybiczym i bakteryjnym. Kwas ten rozpuszcza depozyty kwasu moczowego formującego się wokół stawów, tym samym łagodząc ból stawów. Rozpuszczony kwas moczowy zostaje później usunięty z organizmu. Przyjęte jest że ocet jabłkowy jest użyteczny w traktowaniu warunków takich jak: zatwardzenia, bóle głowy, słabe kości, niestrawności, wysoki cholesterol, rozwolnienia, egzema, ból oczu, chroniczne zmęczenie, łagodne zatrucie pokarmowe, utrata włosów, łysienie, wysokie ciśnienie krwi, nadwaga, oraz wiele innych problemów zdrowotnych.

Złoty Środek jest najlepszą kombinacją do zwalczania wszystkich tych problemów. Chroń swe zdrowie poprzez używanie naturalnych antybiotyków!

Zobacz również: 16 Organic Antibiotics And Antibacterials That Should Be In Every Home!
Source http://www.healthyfoodhouse.com http://organichealth.co Featured image Via: eatingforhealing.blogspot.com

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Korespondencję do redakcji proszę kierować na adres administracji, koniecznie z dopiskiem w temacie: "Powszechne Stowarzyszenie Życia".
esperio@interia.pl

Dla szybkiego wzajemnego kontaktu, wejdź na Rozmównicę:
Wiedy