wtorek, 21 czerwca 2016

Przepis na pokonanie raka który podbija świat

Przepis który podbija świat, ale doktorzy go ukrywają: Są w nim tylko 3 proste składniki, które razem wzięte z powodzeniem leczą raka!

Jest to wart wypróbowania przepis bo zawiera tylko naturalne, dobrze znane i wypróbowane składniki, jest bardzo łatwy do przyrządzenia, i w żadnym wypadku nie może zaszkodzić ale pomóc może naprawdę bardzo wiele. Może wyleczyć z wielu dolegliwości, nie tylko raka.


Specjalny przepis na pokonanie raka został wynaleziony przez brazylijskiego zakonnika, Ojca Romano Zago. 

Potrzeba do tego tylko:
  •  aloesu, 
  • naturalnego miodu
  •  i alkoholu 
Recept ta szybko rozchodzi się po całym świecie z wielkim powodzeniem, na przekór olbrzymim siłom lobbystów z przemysłu farmaceutycznego, od czasu gdy ten skromny zakonnik napisał swoją książkę “Możesz wyleczyć się powietrzem  ("You can get well from air”)Przepis ten pomógł już tysiącom ludzi, jak do teraz, więc dlaczego miał/a/byś by go nie spróbować?!


Wszystko czego potrzebujesz to:
  • 35 gramów liści świeżego aloesu (aloe vera (arborescens))
  • 6 łyżek stołowych alkoholu – wódka, rum, brandy, whiskey.
  • 50 gramów prawdziwego miodu
Wyczyść liście suchym ręcznikiem, usuń kolce, ze skraju liści, i podziel je na kawałeczki.
Wsadź wszystko do blendera kuchennego i dodaj miód i alkohol. Zmieszaj wszystko bardzo dokladnie razem, aż otrzymasz homogeniczną (jednorodną) mieszankę.Nie należy tego już dalej ani gotować ani odcedzać.
  • Trzymaj tą mieszankę w ciemnym naczyniu (najlepiej szklanym) w chłodziarce.
  • Jest to zdecydowanie warte popróbowania, bo zdecydowanie nie może Ci w żadnym przypadku zaszkodzić, a pomóc może bardzo wiele, jak twierdzi już bardzo wielu ludzi na całym świecie.
Użytkowanie:

Bierz jedną łyżeczkę od herbaty, 3 razy dziennie, na pół godziny przed posiłkami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Korespondencję do redakcji proszę kierować na adres administracji, koniecznie z dopiskiem w temacie: "Powszechne Stowarzyszenie Życia".
esperio@interia.pl

Dla szybkiego wzajemnego kontaktu, wejdź na Rozmównicę:
Wiedy