czwartek, 5 lutego 2015

Nadchodzące zmiany na blogu Praktyczność


http://wieda.bloa.pl/ jest naszą nową stroną w opracowaniu na nowym nośniku (serwerze) typu Wordpress, z niektórymi wpisami również tam przedrukowanymi.

Praktycznie, zacząłem tą witrynę jako eksperyment w ramach działalności Powszechnego Stowarzyszenia Życia. Bardzo się cieszę że ten eksperyment całkiem wyraźnie pomógł już, i dalej pomaga, wielu ludziom, w zainicjowaniu własnych poszukiwań i badań odnośnie tego tematu, i skłaniając nawet niektórych do stania się członkami tej witryny

Bardzo sobie to cenię i cieszę się jeśli mój blog mógł komuś pomóc. Bo to jest moja całą zapłata za działalność publikacyjną... Polski blog Praktyczność nie jest jedyną moją publikacją. Pracuję już od dawna również w innych dobrze znanych mi językach: esperancie i angielskim, publikując blogi zatytułowane: La Praktiko, oraz The Practicality.

Niedawno zacząłem publikować równolegle nową witrynę po Polsku, zatytułowaną: WIEDY, pod adresem: http://wieda.bloa.pl/ Posiada ona więcej tematów oraz oraz niektóre funkcje jakich nie ma na "blogspot".

Jest to witryna pod niektórymi względami bardziej universalna, oraz na wiele różnych tematów - oczywiście, włączając jako jeden z głównych tematów, jak tutaj – zdrowie i samo-leczenie. Możecie tam Państwo zaglądnąć z ciekawości jeśli byście sobie życzyli. Dopiero zacząłem ją opracowywać i wymaga jeszcze sporo nakładu pracy. Będę się jednak starał jak najprędzej włączyć tam wszystkie najbardziej popularne i użyteczne artykuły z tego blogu. Jest to na razie jeszcze w stadium eksperymentalnym. Nowa witryna pracująca na polskiej platformie (z nośnikiem w systemie „Wordpress”), zdaje się prezentować nieco szersze możliwości wzajemnego współdziałania tak dla członków jak i gości. Dostarcza również możliwości zalogowania się jako członek, a nawet własnoręcznej publikacji – jeśli ktoś by sobie tego życzył, czuje się na siłach,i chciał/ chciała by współpracować z nami.

Powszechne stowarzyszenie Życia powstało głównie dla wzajemnego wspomagania się poprzez wymianę informacji i wzajemną pomoc (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku) poprzez Internet, oraz inne środki przekazu, tak indywidualnego jak i masowego: Skype, telefon, i inne...

Pierwszą stroną przedrukowaną do nowej witryny jest wpis o kapsajcynie, jako że jest najpopularniejszy z pośród wszystkich wpisów tego blogu i kontynuuje swą popularność do dzisiaj. Znajdziecie go więc państwo na Wiedach, jako jedną z indywidualnych stron pod adresem: http://wieda.bloa.pl/praktycznosc/domowy-wyrob-kapsajcyny-pomoc-w-walce-z-rakiem/... Na tamtej witrynie wpis ten jest przekształcony na indywidualną podstronę, należącą do jednej ze stron witryny Wiedy, nazwanej tam też Praktyczność.

Jeśli ktoś ma propozycje czy sugestie, proszę pisać pod adres: esperio@interia.pl podany dla kontaktu. Bardzo proszę podać dodatkowo słowo "Praktyczność" w pasku informacji abym mógł odróżnić list członka od spamu, który muszę zwalczać ze względu na jego wprost niesamowitą ilość...

Na nowej witrynie Wiedy, działa też już teraz nowo otwarta Rozmównica.

Po kliknięciu na odnośnik, przejdziecie do rozmównicy aby założyć swoje własne konto. Niestety, na razie wszystkie funkcje działają tylko po angielsku, ale można używać polskich znaków bez przeszkód i zniekształcania wpisów. Staram się znaleźć coś lepszego, po polsku, no ale na razie, to lepsze niż nic.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Korespondencję do redakcji proszę kierować na adres administracji, koniecznie z dopiskiem w temacie: "Powszechne Stowarzyszenie Życia".
esperio@interia.pl

Dla szybkiego wzajemnego kontaktu, wejdź na Rozmównicę:
Wiedy